Telcisan tel örme makinası, tam otomatik tel örgü makinası, helezon tel örme makinesi, tel örgü makinesi, tel örgü makinası fiyatları, tel örme çit, tel örme makineleri, tel örme makinaları, tel örgü çit, tel örgü makineleri, tel örme makinesi, otomatik tel örme makinası, örme tel, tel örme makinası, tel çit örgü, satılık tel örme makinası, tel örgü makinaları, helezon tel örgü makinası, tel örgü makinası, tel çit örme, satılık tel örgü makinaları, tam otomatik tel örme makinası imalatı yapmaktadır.

2007 den bu yana Konya'da otomatik tel örme makineleri üretiyoruz. Makinelerimizin tasarımları tamamen firmamıza aittir. İlk olarak ürettiğimiz otomatik helezon tel örme makinesini yıllar içinde sürekli geliştirdik. En son 2012 yılında ürettiğimiz TLS S serisi olan çift kalıp teknolojisiyle yurt içinde ve yurt dışında çok önemli müşteri potansiyelleri yakaladık. Makinelerimiz tüm Türkiye'de yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle en son teknoloji olan TLS S serisi çift kalıplı makinemiz dünyadaki diğer tanınmış makine üreticilerinin ürünlerine nazaran sunduğu sade tasarım, kullanım kolaylığı ve büyük fiyat avantajı nedeniyle yabancı firmalar tarafından da ilgi görüyor.

Şu an bu makinelerimiz başta Türkiye olmak üzere Bulgaristan, Kıbrıs, Rusya, Suudi Arabistan, İran, Irak, Libya, Dubai, Venezuela, Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Abhazya, Fas, Mozambik, Hindistan, Cezair, Ürdün ve Filistin de bulunmaktadır.

Ayrıca bu makinelerimizin yanında Petek Gözlü Tel Örme Makinesi ile Panel Punta Makinelerinin imalatını da yapıyoruz.

Telcisan Makina ürünlerinin kalitesini ve teknik özelliklerini geliştirmeye büyük önem vermektedir. Bunun yanı sıra sektörün ihtiyacı olan yeni makineler tasarlamak için çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Tasarım, üretim, tanıtım ve satış sonrası destek konularında üst düzeyde kalite ve dengeli bir ilerleme hızı yakalayarak tel işleme makineleri alanında dünya çapında tanınan bir marka olmayı hedefliyoruz.

Makinelerimizi çalışır halde yakından incelemek ve üretim tesisimizi görmek isterseniz sizleri Konya'da ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.